Geoblog.pl    majorski    Podróże    Jacht.    Urodziny.

Urodziny.

Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, Fort Lauderdale

Zorganizowali mnie uro party. Stary, załoga, mesa przystrojona jak na wesele, ludzie odstawieni, recznie robiony tort z czekoladą handmade. Zbiórka siana i popijawa.
Pozniej boat show i impreza.
Zapis ori z BB.

Wodka za darmo, przeciez po 5 minutach we polszcze rozniesliby ten bar. Najsmieszniejsza buba to wybranie cum i stewek na bal by się wybiegaly i popuscily szpary naszym kolegom z innych kutrów. A te z innych popuszczają nam. Ja jestem grzecznym chlopcem ktory dzisiaj sam zrobil cos w okolicy Zero siedem z okazji mego święta, jakoś nie czuje się w stanie napierdolenia się. Mam chec przypierdolic hafta na cale to gowno by pokazac moje par excellance niedobrastwo. Niestety, zycie to nie jest bajeczka więc bedzie ciezko ogarnac cipke tak by zrobilo się rozowo po srodku. Jest pewien stan, powyżej którego łapie mnie obrzydzenie do pułciy kobiecej. Jak pacze na te sunie to si, dokładnie taki !Najlepszejsza buba oczywiscie, jeżeli mowimy o naszym ukochanym wieczorze to myslenie w srodku po polszemu. Bo najgorsza buba jaka mnie tutaj spotkala to kurwa myslenie po anglisku. Ktorego kurwa nienawidze, jak skurwysyn. Tego myślenia znaczy sie. Zastanawiam się, czy zrobilem dobsze porzucajac fszory. Bo wiesz, tutaj jest buba ktorej kurwa nie ogarniam. Bo nigdy we zyciu nie odnajde się w towarzystwie mjami wajs. Kurwa, smierc hipsterom i wszelakim smieciom z jachtow, milionerom i innym prostytutkom. Ssijcie mnie peto proste dziwki. Nienawidze miec przypalonego ogona albo udawac, ze kurwa wszystko alrajt. Tutaj mam te obie rzeczy. Ale jak mam dostac kilka klockow pitachow to moze powinienem się grzecznie usmiechnac i przytulac sianko? Przeciez, jestem grzecznym chlopcem. I prostym, takim typowym i powtarzalnie seryjnym od klucza. Co sobie dawno terapeutycznie uswiadomil, ze jego wszystkie problemy sa takie malo odkrywcze i pospolite jak skurwysyn. Pierdol to kurwa, kasa jest kasa. A najgorsza buba jest taka, ze bez aparata jestem zatopiony w moim anty spolecznym zachowaniu, gdy mam sprzet jest to jakoś mniej widzialne, moze po wszystkie dziwki myślą, oh on jest artistiq? Nie wiadomiks.

Wysłano z BlackBerry®

Zasoby: 35 wpisów35 0 komentarzy0 0 zdjęć0 0 plików multimedialnych0